HR
EN
KUPITE ULAZNICE OVDJE!
19. srpnja / 21:00h

Teddy Bear

Srijedom po svijetu

Srijedom po svijetu - Teddy Bear

Dennis je trideset osmogodišnjak koji živi s majkom. Uspješno se bavi dizanjem utega, no ima velik problem – usamljen je i traži srodnu dušu. Nema uspjeha s nježnijim spolom pa se odlučuje naći djevojku na neočekivanom mjestu. Drama o ljudskom duhu i želji da se pronađe ljubav i ostvare vlastiti ciljevi bez obzira utjecaj okoline.

 

Želiš li čuti novosti?

Pretplati se na newsletter!

Ostavi nam mail!
Sponzori Tvrđave kulture
Partneri i pokrovitelji Tvrđave kulture
Medijski pokrovitelji Tvrđave kulture
Postavke pristupačnosti

 

11., 12. 14. i 15. kolovoza - Tvrđava Barone zatvorena je za posjetitelje od 19:30 h zbog Ljetnog kina Barone i Barone Jazz Festivala.

 

13. kolovoza Tvrđava sv. Mihovila zatvorena je za posjetitelje od 14:30 zbog koncerta Echoes of Prince: Tribute To The Purple One. 

 

Hvala na razumijevanju.

-----

 

August 11th, 12th, 14th and 15th – Barone Fortress is opened for visitors until 7:30 PM due to Barone Summer Cinema and Barone Jazz Festival. 
St. Michaels Fortress is closed for visitors on 13th of August from 2:30 PM due to a concert Echoes of Prince: Tribute To The Purple One.

Thank you for your understanding.