HR
EN

Kontakt

TVRĐAVA SV. MIHOVILA
Zagrađe 21, 22000 Šibenik
info@tvrdjava-kulture.hr
+385 (0)91 497 55 47

TVRĐAVA BARONE
Put Vuka Mandušića 28, 22000 Šibenik
shop@tvrdjava-kulture.hr
+385 (0)91 619 65 67

CITY POINT ŠIBENSKIH TVRĐAVA
Don Krste Stošića 1, 22000 Šibenik
citypoint@tvrdjava-kulture.hr
T+385 (0)91 619 65 34

 

JAVNA USTANOVA U KULTURI TVRĐAVA KULTURE ŠIBENIK

Vladimira Nazora 1, 22000 Šibenik


Ravnateljica:
Gorana Barišić Bačelić
gorana@tvrdjava-kulture.hr

Odjel za administraciju i financije:
Poslovna tajnica:
Marijana Kokić
marijana@tvrdjava-kulture.hr

Računovodstvo:
Ante Stančić
ante@tvrdjava-kulture.hr

Odjel za tehničke poslove:
Zoran Erak
zoran@tvrdjava-kulture.hr

Odjel za marketing, promociju i prodaju:
Vera Jergović Bolanča
vera@tvrdjava-kulture.hr

Odjel za programe i produkciju:
Morana Periša
morana@tvrdjava-kulture.hr

Odjel za kulturno povijesnu baštinu:
Josip Pavić
josip@tvrdjava-kulture.hr
Đurđa Vrljević Šarić
djurdja@tvrdjava-kulture.hr

[OBAVIJEST]

Poštovani, ispričavamo se zbog vidljivih posljedica radova na redovnom održavanju tvrđava tijekom travnja 2019. Zahvaljujemo se na razumijevanju i strpljenju!

Tim Tvrđave kulture Šibenik

----

[IMPORTANT NOTICE!]

Dear visitors, we are carrying out yearly maintenance of the fortresses during April 2019. We apologize for any inconvenience caused by it and hope you will have great visit despite current conditions. 

Thank you for understanding!